LT  |  EN  |  LV  |  ET

Apie mus

UAB Prolabas buvo įkurta 2013 metais patyrusių laboratorinės ir proceso įrangos profesionalų su tikslu platinti laboratorinę, pilotinę ir gamybos įrangą Baltijos šalyse. 2014 metais UAB Prolabas buvo įsigytas Šveicarijoje įsikūrusios LPP Group įmonės, kuri veikia 10 Europos rinkų su dukterinėmis įmonėmis Prahoje, Liublianoje, Budapešte ir Varšuvoje.

Esame jungiamasis ryšys tarp įrangos tiekėjų ir įrangos naudotojų laboratorijose ir gamyboje įvairiose srityse, tokiose kaip farmacijos, chemijos, naftos, maisto, pašarų, gėrimų pramonėje. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai garantuoja klientų poreikių tenkinimą per visą investicijų procesą, nuo konsultacijos prieš pardavimą, instaliacijos ir naudotojų mokymų iki įvairių garantinio aptarnavimo veiklų, pvz., darbo metodikų diegimo, kalibravimo, validacijos ir remonto.

Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams visapusiškus sprendimus, kurie užtikrintų konkurencinius pranašumus ir taupytumėte pinigus bei laiką. Mūsų pagrindinis turtas yra mūsų asmeninis požiūris, paslaugų kokybė ir Ilgalaikė partnerystė su klientais.

Mūsų vizija

Patenkinti klientai yra nuolatiniai klientai: Mūsų veiklos tikslas ilgalaikis klientų poreikių tenkinimas tiekiant šiuolaikiškas technologijas, patikimą bei saugią įrangą ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Siekiame būti pirmaujančiu laboratorinės, pilotinės ir gamybinės proceso įrangos tiekėju Baltijos šalyse, bei sinonimu patikimumui ir sąžiningumui tiek mūsų klientams, tiek tiekėjams.

Tikime mūsų rinkos galimybėmis bei siekiame nuolatos tobulėti mūsų klientų, tiekėjų ir darbuotojų akyse.

Mūsų vizija