en-USlt-LTet-EElv-LV
40 metų patirties turinti šveicarų gamintojas Micro-Macinazione S.A. yra aukščiausios kompetencijos mikronizavimo paslaugų ir įrangos tiekėjas farmacijos ir grynųjų cheminių medžiagų pramonėms.

Įmonė turi 3 gamyklas, dvi iš jų atitinka GGP reikalavimus ir yra skirtos mikronizavimo paslaugoms. Jos reguliariai audituojamos FDA, Swiss Medic ir sertifikuotų Japonijos institucijų. Šiose gamyklose įdiegti 27 Jet tipo malūnai, 2 Pin tipo malūnai, izoliatoriai ir pneumatiniai konvejeriai leidžiantys pasiekti didžiausias Europoje mikronizavimo apimtis apie 1‘000 tonų per metus. Trečioje gamykloje įkurtas inžinerinis padalinys skirtas standartinės arba pilnai individualizuotos įrangos naudojamos visame pasaulyje gamybai, bei įrangos naudojamos mikronizavimo gamyklose kūrimui.

Micro-Macinazione unikali, nes yra tiek mikronizavimo paslaugų, tiek inžinerijos ekspertai. Šių dviejų sričių sinergija bei tyrimų ir bandymų padalinys įgalina kurti optimalius API ir HAPI mikronizavimo sprendimus ir inovatyvias technologijas gerinančias sunkiai tirpių medžiagų tirpumą